Kepek Önleyici Bakım Şampuanı

Kepek, derideki belli mikroorganizmaların artan faaliyetleri nedeniyle kafa derisinde meydana gelen tahrişin sonucudur. Kepek aynı zamanda, kuru ve aşırı hassas kafa derisi nedeniyle de ortaya çıkabilir. Kafa derisinde nem kaybı ve kuruluk varsa, doğal olarak saçlar da bundan etkilenir. Saçı sık yıkamak, sert ve su kaybına yol açan bir şampuan, saç şekillendirme malzemeleri, saçın rengini açtırma, perma, saçı sık sık ve yüksek ısıda kurutma, güneş ve kuru hava - bunların hepsi saçta su kaybına ve kepek problemine neden olabilir. Hasar görmüş saçlar, gözenekli yüzey yapıları nedeniyle daha da hassaslaşır ve zarar görmeye daha müsait hale gelirler. Saçın ışıltısını kaybetmiş olması, aşırı elektriklenmesi, tararken aşırı güçlük çekilmesi ve saç yüzeyinin sertleşmiş olması, o saçın hasar gördüğünü gösterir.
 
Natural Secret Kepek Önleyici Bakım Şampuanı ile bu sorunların tamamını çözmek mümkündür. Çok değerli doğal özler ile geliştirilmiş kremsi, hassas şampuan saçları yumuşatır ve doğal güzelliğini korumak için nem kazandırır. Saç derisinin kuruluğunu önlemeye yardımcı olur ve yatıştırır.
 
Kepekten arınmış sağlıklı saçlar için ileri formüle sahip bu şampuan, saçların kuruluktan kaynaklanan hassasiyetini, çatallanmasını ve kırılmasını azaltarak saçın yapısını doğal olarak stabilize eder; saçların gücünü ve parlaklığını korumaya destek olur. Saç ve tırnak sağlığında etkili, Biotin olarak da bilinen B7 vitamini içerir. Saç derisini rahatlatıp temizleyerek kepek oluşumunun önlenmesine yardımcıdır. Saçlarınızı besleyerek doğal yapısını kurumalara karşı korur. Saç derisi sağlığını ve saçı korumaya yardımcı olur.
 
Saç derisine etkin bakım ve kepek probleminde gözle görülür azalma!
Ürün Kodu: PE 1014
Natural Secret Kepek Önleyici Bakım Şampuanı 400 ml ambalajda satışa sunulmaktadır.
 
Etken İçeriği: Argan Yağı, Parfüm, At Kestanesi, Kalsiyum, B7 Vitamini,  Zeytinyağı, Allantoin.
Paylaş: