Hikayemiz

Doğal bakımlar günümüzde en çok tercih ettiğimiz ve en iyi sonuç aldığımız bakımlardır. Tarihe baktığımızda Babillilerin ve Mısırlıların yağlı parfümler kullandıklarını, yine Mısırlıların banyolarına çeşitli kokular koyup, bedenlerini kil ile temizlediklerini ve banyo sonrasında güzel kokulu yağlar ile vücutlarına masaj yaptıklarını görürüz. Zamanla bu gelenek Eski Yunan Uygarlığına da geçmiş olup, günümüzde doğal bakımlar ve terapiler olarak bilinmektedir.

Çağımızın gelişmiş teknolojisi sayesinde tüketicinin kullanımına sunulan sayısız güzellik ürünü vardır. Bu ürünlerde kullanılan sentetik kimyasallar, yüzlerce yabancı ve doğal olmayan maddenin karışımının vücudumuz üzerinde yarattığı zararları, henüz tam olarak bilinmemektedir. Bu yıpranmayı azaltmak ve vücudunuzun kendi savunma mekanizmasını güçlendirerek sağlığa kavuşmasını sağlamak ancak doğal ve organik ürünlerle mümkündür.

Doğadan esinlenerek ve doğayı koruyarak oluşturulmuş Natural Secret ürünlerinin tamamının doğal içerikli olması doğanın tüm esrarının vücudunuza taşınmasını sağlar. Ürünler tamamen doğal yöntemlerle ve bitkilerden üretilmekte olup, herhangi bir sentetik kimyasal madde, renklendirici madde, katkı maddesi ve ilaç kesinlikle içermemektedir.

Dünyada eşi bulunmayan son derece etkili, inanılmaz saflık ve temizlikte olan bu ürünler; dünyanın en ünlü SPA merkezlerinde kullanılır ve bu sayede doğal terapiler yapılır.

Doğadaki her ürünün faydasından yararlanılarak oluşturulan ürünlerde bedene verilen büyünün yanı sıra mükemmel kokularıyla ruha da rahatlık verilir. Natural Secret ürünlerinde yaklaşık 200 çeşit masaj yağı, peeling, maske, nemlendirici, yosun çeşitleri, özel trend terapileri (şarap, nar, çikolata, yeşil çay vb…) mevcuttur.

Natural Secret ürünlerinde doğanın tüm esrarını vücudunuzda hissedip, huzur bulacaksınız.