Hakkımızda

Natural Secret markası, ilk günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünlerini; SPA ritüelleri ve aromaterapi ilkelerini takip ederek geliştirilmiş yüksek kaliteli güzellik ürünleri ve kokular sunmaktadır.

Dokularımız ve kokularımız lüks yaşam tarzından esinlenmektedir: bir Natural Secret ürününün kullanıldığı an her zaman bir sağlık ve duyumsal zevk anıdır. Natural Secret, doğanın vurucu etkilerini, doğal kaynakları ve ileri teknolojiyi, bilimsel bulguları kombine eder, duyuların ötesinde bir bakım vaat eder. Doğal kaynaklı değerli etken maddeler ile sağlanan eşsiz rahatlatıcı duygular ürünlerin cilt ile uyumunun sonucudur! Natural Secret cildinizin doğasına uyum sağlar.

Natural Secret konsepti, güzellik dünyası, vücut bakım uzmanları ve onların değerli müşterileri arasında var olan denge üzerine kurulmuştur. Bu denge ile var olan ilişki, Natural Secret’ın 10 seneyi aşkın süredir sürdürdüğü güzellik felsefesidir. Bu felsefe, tüm kadınların güzellik ve bakım ihtiyaçlarına ve beklentilerine ürünler sunmaktadır. Natural Secret ürünleri son trendleri takiben şekillendirilmiş ve en son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. En seçkin doğal aktif maddeler ile cildi koruyan ve vücut bakımını tamamlayan mükemmel bir ürün yelpazesi oluşturulmuştur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, doğal içerikler ve cilt bakım üzerine son teknolojik formüller ile zenginleştirilmiş Natural Secret Lüks Vücut Bakım Terapi Serileri, doğal cilt koruma sistemindeki eksikleri tamamlayarak, vücuda sağlıklı ve genç görünüm yanı sıra lüks bir bakım sunar. Geleneksel şifa yöntemlerinden günümüz modern teknolojisini sentezleyerek geliştirdiği formül ve ürünler ile Natural Secret, cildinizin de sizin gibi eşsiz olduğunu bilir; bu sebeple ruhsal ve bedensel dengeniz için günlük vücut bakımınızı en ufak ayrıntısına kadar planlar; vücudunuz için etkin rahatlama yaratır. Güzelliğin vücudunuzdaki uyanışını hissedin.

Çok çeşitli türde profesyonel kabin bakım ürünleri sayesinde müşterilerin tüm ihtiyaçlarına yanıt sağlayan bilimsel, yenilikçi, yüksek performanslı ve doğal kozmetik ürünleri Natural Secret’ta… Kişiselleştirilmiş bakımları hedeflemeye izin veren çoklu profesyonel uygulamalar sayesinde etkili ve gözle görülür sonuçlara ulaşılmaktadır. Natural Secret profesyonel bakımlarının kalbinde, bakımınızın etkinliğini güçlendirmek için hazırlanmış masaj ritüelleri derin rahatlama duyusu sağlar, aktif ürünlerin emilimini ve enerji sirkülasyonunu arttırarak canlılık sağlar. Natural Secret’ın sırrı; yumuşak ve rahatlatıcı, dinlendirici ürünleri ile daha genç, daha sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için çalışmasıdır. Aktif bileşen içeren değerli doğal saflıkta esansiyel yağlar, hoş kokulu ve %100 doğaldır. 24K Altın, Argan, Havyar, Baobab gibi özel formüle edilen bakım serileri içerisinde Peelingler, Kremler, Losyonlar, Soyulabilen Peel Off Maskeler, Yosun Bakımlar, Bitki Keseleri ile Bakımlar, Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri, Aromaterapi Süt Banyoları ve Doğal Mum Masaj Yağları vardır.

Güzellik bakımlarında son dokunuşta sonuç: Saf etki, daima daha pürüzsüz, daha sıkı, daha canlı, daha parlak bir cilt ve cildinizde yeni bir yaşam enerjisi. Güzelliğinizi her gün yeniden hissetmek ve cildinizi her gün yeniden keşfetmek için…

Cildiniz en iyi bakımı hak edecek kadar değerli! Bu yüzden Natural Secret, yüzlerce seçkin güzellik merkezi ve SPA’larda uzmanlar tarafından tavsiye edilen öncü bir marka!

Natural Secret’ın büyülü dünyasının, en keyifli haliyle her zaman yanınızda olması için size özel hazırladığımız menü’lerin tadını çıkarmaya var mısınız?

Tazelik ve yenilik dolu Natural Secret dünyasını keyifle yaşayın!

Natural Secret ile doğanın elleri cildinize değsin…

Doğadan esinlenerek ve doğayı koruyarak oluşturulmuş Natural Secret ürünlerinin tamamının doğal içerikli olması doğanın tüm esrarının vücudunuza taşınmasını sağlar. Natural Secret, doğadan ilham alan ve doğaya saygı duyan, aynı zamanda da etkin ürünler sunmaktadır.

Ürünler tamamen doğal yöntemlerle ve bitkilerden üretilmekte olup, herhangi bir sentetik kimyasal madde, renklendirici madde, katkı maddesi ve ilaç kesinlikle içermemektedir. Natural Secret’ın doğaya ve insana karşı misyonu “korumak” üzerinedir. Cilt ve vücut bakım ürünleri ile her an lüks bir terapi sunar.

Doğadaki her ürünün faydasından yararlanılarak oluşturulan ürünlerde bedene verilen büyünün yanı sıra mükemmel kokularıyla ruha da rahatlık verilir. Natural Secret ürünlerinde yaklaşık 200 çeşit masaj yağı, peeling, maske, nemlendirici, yosun çeşitleri, özel trend terapileri (24K altın, argan, havyar, baobab, vanilya, pina colada, mango, guava, kahve, şarap, nar, çikolata, yeşil çay vb…) mevcuttur.

Natural Secret, kendini sürekli yenileyen, bilimsel yaklaşımlar sonucu elde edilmiş, doğal içerikli patentli formüllü, eşsiz kokulara sahip, eski çağların geleneklerinden ilham alan ritüelleriyle uygulanan, memnuniyet hissi oluşturan bir markadır ve Natural Secret dünyasında vücut bakımından ve masaj ritüellerinden çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Natural Secret ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunar.  Natural Secret ile yenilendiğinizin ve güzelliğinizin farkına varacaksınız.

Natural Secret / Doğal Kozmetik ile Doğanın Gücü

Etkisi kanıtlanmıştır.

Bizler, cildinize en etkili aktif bileşenleri yaratmak için bitkilerin yaşam enerjisinden ve kendilerini yenileyebilme özelliklerinden yararlanıyoruz.

Tüm duyulara hitap eder.

Doğa, sahip olduğu koku, renk, doku zenginliği ile tüm duyularımıza hitap eden uçsuz bucaksız bir ilham kaynağıdır. Bizler, sizin için en keyifli ürünleri doğanın bu eşsiz zenginliğinden esinlenerek yaratıyoruz.

Doğaya ve insana saygılıdır.

Doğa bizim için güzelliğin temel kaynağıdır. Bu değerli dünyanın korunması ve bioçeşitliliğin devamının sağlanması kendimize ve gelecek nesillerimize karşı en büyük sorumluluğumuzdur.

Güzelliğe inanır.

İyi göründüğünüzde, kendinizi daha iyi hissedersiniz ve hayallerinize ulaşmak için daha mutlu ve umutlu olursunuz. Hayallerinizden ilham alarak özel olarak geliştirdiğimiz güzellik ürünlerimizle, hayatları daha iyi yönde değiştirme fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.