Havyar Renk Koruyucu Şampuan - Boyalı Saçlar için

Havyar ile geliştirilmiş özel formül boya vb kimyasallardan zarar görmüş ve yıpranmış saç tellerini sararak koruyucu bir kalkan oluşturur ve saçın direncini arttırır. Havyar kompleksi ile zenginleştirilmiş formülüyle boyalı saçı temizleyip besleyerek pürüzsüzleştirir ve sağlıklı saçtaki doğal gücü, saçtaki rengin ışık saçan parlaklığı ortaya çıkarır. Natural Secret Havyar özlü Renk Koruyucu Bakım Şampuanı, saçı temizleyip derinlemesine beslerken saç renginin canlılığının daha uzun süre korunmasına yardımcı olur. Renk koruyucu bileşenler içeren çift etkili benzersiz formülüyle saça nüfuz ederek yumuşaklık sağlarken, kuru ve sert saçı pürüzsüzleştirerek istediğiniz an parlaklık kazandırır. Çok yıpranmış ve aşırı işlem görmüş saçlara ikinci bir hayat veren, devrim yaratan bir saç bakımı…

Boya nedeniyle yıpranmış saç, güçsüzlüğü ve parlaklık kaybıyla hemen kendini belli eder: derinlemesine bakıma ihtiyaç duyar. Kimi zaman doğal nedenlerle kimi zamansa şekillendirme alışkanlıkları nedeniyle saç yıpranır. Natural Secret Havyar özlü Renk Koruyucu Bakım Şampuanı güzellik ritüeliyle aşırı yıpranmış boyalı saçları onarıyor ve yeniden yapılandırıyor.

Natural Secret, Havyar özlü Renk Koruyucu Bakım Şampuanı ile yansıma sağlayan lüks saç bakımını yarattı. Saç rengini mükemmel bir şekilde koruyarak saçı pürüzsüzleştiren bu bakım ile saç telinde muhteşem bir parlaklık ve yansıma sağlanıyor.

Canlı renkler ve her zaman ışıldayan saçlar!
Ürün Kodu: PE 1010
Natural Secret Boyalı Saçlar için Havyar Özlü Renk Koruyucu Şampuan 400 ml ambalajda satışa sunulmaktadır.

Etken İçeriği: Havyar Özü, Badem Yağı, Argan Yağı, Gliserin, Portakal Esansiyel Yağı,Tatlı Limon Esansiyel Yağı, Esansiyel Yağı, Gardenya Esansiyel Yağı, Gül Esansiyel Yağı Zambak.
Paylaş: