Argan Dökülme Önleyici Şampuan

Konu saç olduğunda her kadının bir ideali vardır: ipek gibi yumuşak, parlak, gür ve kalın telli saçlar. Eğer saç yenilenmesi gözle görülür şekilde sağlıklı gerçekleşiyorsa, bu elbette mümkün. Natural Secret Argan Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan saç köklerini hedef alarak saç yoğunluğu üzerinde etki eder.

Günde normalde 60-80 tel saç kaybederiz. Ancak, bundan fazlası saç dökülmesi anlamına gelir. Bu günlük olay, genellikle stres koşulları, hormonal dengesizlikler, yetersiz beslenme veya kalıtsal yatkınlık gibi nedenlerden kaynaklanır. Kafadaki saç miktarı sınırlı olduğundan, saçınızın sağlığını korumak, doğal olmayan saç dökülmesinin nedenini bulmak ve bu dökülmelerin hemen önüne geçmek son derece önemlidir. Saç dökülmesini engellemek için, özellikle aktif anajen büyüme evresi boyunca, papilla ve saç foliküllerinin devamlı beslenip oksijen almasını sağlayarak saçı desteklemek mühimdir. Özel içerikli Natural Secret Argan Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan, kan dolaşımını arttırarak gerekli akışı sağlayabilir.

Saç teli boyunca kolay kırılan, zayıf noktaları güçlendirmeye ve kısa sürede saç dökülmesini azaltmaya yardımcıdır. Saç derisi sağlığını ve saçı korumaya destek olur. Saç ve tırnak sağlığında etkili, Biotin olarak da bilinen B7 vitamini içerir. Natural Secret Argan özlü Saç Dökülmesini Önleyen Şampuan, zengin formülündeki yeni teknoloji sayesinde daha güçlü saç kökleri sağlamayı hedefler.
 
Bu formülün kusursuzluğu bir yandan santimetre karede saç miktarını artıran özel moleküllere, diğer yandan saçı saran ve yapılandıran polimerler ve vitamin bileşenlerine dayanır. Saç yoğunluğunu arttırmak için tercihiniz, Natural Secret Argan Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan!

Natural Secret Argan Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan, saç erozyonuna karşı savaşır, saç içeriden yüzeye doğru yeniden yapılanır, güç ve parlaklık kazanır.

Dökülmeyen ve güçlenerek uzayan saçlar!
Ürün Kodu: PE 1011
Natural Secret Argan Dökülme Önleyici Şampuan 400 ml ambalajda satışa sunulmaktadır.

Etken İçeriği: Argan Yağı, Kavun Esansiyel Yağı, Bergamot Esansiyel Yağı, Gül Esansiyel Yağı, Yasemin Yağı, Frenk Üzümü.
Paylaş: