Ylang Ylang Mum Masaj Yağı

En iyi bitkisel yağlardan oluşan içeriği ile cildi nemlendiren, besleyen ve esansıyla hoş bir koku sağlayan, ılıklığı ile cilde uzun süreli, canlandırıcı etki veren mum masaj yağı.

%100 doğaldır, kesinlikle PARAFİN içermez.

Ürün, en iyi bitkisel ham kozmetik maddelerden, kurşun içermeyen pamuk fitilden üretilmiştir. Ürün boya içermez. İçeriğinde herhangi bir hayvansal madde yoktur.

Garanti: Ürünün bitkisel içeriğini garanti ediyoruz. Ürün parafin ya da mineral içerikli yağ, vazelin, boya, protein, sodyum lauryl sülfat ya da hayvansal yağ içermemektedir. Kurşun içermeyen pamuk fitilden üretilmiştir.  Ürün hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kullanım: Mum masaj yağı değerli doğal kozmetik ham maddelerinden elde edilmiştir, bu hammaddeler uzun soluklu etki sağlamaktadır. Mumu 1 ile 2 dakika yakarak, içeriğindeki yağın, cilde uygulanabilecek sıvı hale gelinceye kadar yanık tutunuz. Yeterli miktarda yağı soğumadan ellerinize dökünüz ve vücuda uygulayınız. Tam anlamıyla bir masaj deneyimi için, masaja ayaklardan başlayınız, daha sonra bacaklara ve tüm vücuda uygulayınız. Yağı, dairesel masaj hareketleriyle tüm vücuda uygulamaya devam ediniz. Yağı önce elinize dökmeniz önemlidir; çünkü bu şekilde her zaman yağın sıcaklığını kontrol etmiş olursunuz. Yağın tamamı sıvı hale geldiğinde mum alevini söndürünüz. Ürün tek kullanımlık olarak üretilmiştir.1 adet mum ile 1 saat komple vücut masaj uygulaması yapabilirsiniz.

Uyarılar: “Kullanım ve Önlemler” kısmını dikkatlice okuyunuz. Enfeksiyonlu, yara ya da tahriş olmuş bölgelere uygulamayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Yanan mumu gözünüzün önünden ayırmayınız. Açtığınız takdirde 12 ay içerisinde kullanınız. Sıcak ortamdan uzak tutunuz. Soğuk ve kuru odamda saklayınız.

İçindekiler: Shea yağı, tatlı badem yağı, Ylang Ylang esansiyel yağı, mango yağı, aloe vera, vitamin E
Ürün Kodu: ES 405
Natural Secret Ylang Ylang Mum Masaj Yağı 6 x 40 ml ambalajda satışa sunulmaktadır.
Paylaş: