Aromatik Masaj & Vücut Bakım Yağları

Aromatik Masaj & Vücut Bakım Yağları

NATURAL SECRET Aromatik Masaj & Vücut Bakım Yağlarında tamamıyla doğal bitkisel yağ ve esanslar kullanılmaktadır. Tüm ürünlerimizde baz yağ olarak “Tatlı Badem Yağı” kullanılır. Bu sayede masaj ve bakımlarda çok iyi müşteri memnuniyeti sağlandığı gibi aynı zamanda likit parafin içerikli yağlara göre çok daha fazla masaj ve bakım uygulaması yapılabilir. Örneğin 1000 ml (2 x 500 ml) NATURAL SECRET masaj yağı ile net 35 seans tam masaj yapabilirken likit parafin içerikli masaj yağları ile en fazla 15 masaj yapabilirsiniz!

NATURAL SECRET Aromatik Masaj & Vücut Bakım Yağları cildi hiç olmadığı kadar ipeksi ve yumuşak yapar. Yoğun nemlendirme ile cildi sarıp sarmalar ve yumuşacık bir cilt sağlar. Kuru ciltler için idealdir. Cildin ihtiyacı olan nemlendirmeyi sağlar. Besleyici vücut yağı, hem nemlendirir hem de cildin daha ışıltılı görünmesini sağlar.

NATURAL SECRET 24K Altın Masaj & Vücut Bakım Yağı Profesyonel kullanım için 6 x 30 ml diğer Aromatik Masaj & Vücut Bakım Yağları ise 2 x 500 ml ve 5000 ml'lik ambalajlarda satışa sunulmaktadır.