Havyar Vücut Maskesi

Havyarın faydaları saymakla bitmeyen deniz ürünleri arasında yer almaktadır. Havyar, balık yumurtasıdır. Balık yumurtaları su içerisine dağılmadan evvel balıklar alanında uzman kişiler tarafından sağılır ve yumurtaları alınır. Elde edilmiş olan bu yumurtalar da havyar olarak isimlendirilir. Havyarın kalitesi; yumurtaların büyüklüğü, işlenmesi sırasında uygulanan teknolojiye ve yumurtaları kullanılan balığın türüne göre değişiklik göstermektedir.
Havyar besin değeri çok yüksek olan bir maddedir. İçeriğindeki gizli vitamin ve mineraller yüksek etkilidir. Havyarın cilt için çok değerli olduğu ve derinin gençleşmesini uyardığı klinik çalışmalarca kanıtlanmıştır. Bu özelliği ile havyar, cilt hücrelerinin korunmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.
Ürün Kodu: BW 009
Natural Secret Vücut Maskeleri; içeriğindeki yüksek etkili etken maddeler ve özel doğal yağlar sayesinde yapacağınız uygulamanın sonuçlarını en iyi şekilde almanızı sağladığı gibi aynı zamanda müşterinizin muhteşem bir cilde kavuşmasını destekler. Natural Secret Vücut Maskeleri Profesyonel kullanım için 650 ml ambalajda satışa sunulmaktadır.
Paylaş: