Göğüs Dekolte Sıkılaştırıcı Soyulabilen Vücut Bakım Maskesi

Natural Secret Soyulabilen Gingko Biloba göğüs ve dekolte sıkılaştırıcı vücut maskesi, nemi sızdırmazlık ve aktif penetrasyonu arttıran özelliğiyle, uygulama yapılan yerin tam şekline uyması için geliştirilen özel bir formüle sahiptir. Deforme olmuş göğüs ve boyun bölgesi için uygun spesik yapıya sahip maddelerin benzersiz kombinasyonudur. 
Maske, Laminaria (bir cins kahverengi su yosunu) ekstresi içeren bir deniz bileşiğidir ve Laminaria maskeye doğal yumuşak yapı kazandırır. Besleyici ve antioksidan özelliklerinden dolayı Spirulina (Mavi yeşil yosun), Algovert ve Gingko Biloba ile bu kombinasyon muhteşem olmuştur. Maske suyla karıştırıldığında jel formuna hemen geçer.
Gingko Biloba, yaşlanma karşıtı bakımlarda cildi yatıştırmak ve korumak için kullanılır. Yapılan en son testler Gingko Biloba'nın güçlü antioksidan özelliklerini, elastaz ve hyaloronidaz enzimi inhibisyonu göstermiştir. Spirulina, kolajen ve elastikiyeti korumayı mümkün kılan yüksek protein içeriğinden dolayı çok etkilidir. Cildin bu esas proteinlerinin ikisi kırışıklıkların görünümünü önler. Algovert, sargılamanın nemlendirme aktivitesine katkıda bulunan, mannitol bakımından zengin içeriginden dolayı kullanılır. Bu maske yüksek nitelikte cildi onarıcı etkiye sahiptir.
Ürün Kodu: ES 108
Natural Secret Göğüs Dekolte Sıkılaştırıcı Soyulabilen Vücut Bakım Maskesi Profesyoneller için 10 x 30 gr’lık ambalajda satışa sunulmaktadır.
Paylaş: