Baobab Vücut Losyonu

Baobab ağacı; Afrika ve Asya’nın tropikal bölgelerinde yetişen, yapraklarını döken ağaç türlerindendir. Baobab yağı; saç bakımında, egzama ve sedef tedavilerinde de kullanılmaktadır. Baobab yağı; A, D, E ve F vitaminlerini içinde bulundurur. E vitamini yaşlanma savaşmaya yardımcı olan üstün bir antioksidan, iken Vitamin A ve F (yağ asidi çoklu doymamış olan) aktif, hücre zarlarının gençleştirme ve yenilemeye yardımcı olur.

Baobab Vücut Losyonu, hafif losyon formülü ile cildi nemlendirir ve bu zengin losyon, cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olur, cilt hücrelerinin yenilenmesini teşvik eder ve cilde profesyonel bakım yapar. Baobab Vücut Losyonu cildi uzun süre etkili ve derinlemesine nemlendirerek ipeksi ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Nemi hapseden zengin Baobab içeriği; besleyici ve cildi yumuşatan bileşenlerin bir araya gelmesi ile ciltte aşırı kuruluktan kaynaklanan sert ve pürüzlü görünümü giderir.
İçeriğinde, Baobab yağına eşlik eden tatlı badem ve jojoba yağları sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken, baobab özleri ciltte ışıltılı bir görünüm sağlar. İçerisindeki doğal özlerden dolayı ürünün rengi farklılık gösterebilir.
Ürün Kodu: BL 166
Natural Secret Baobab Vücut Losyonu 650 ml'lik ambalajlarda satışa sunulmaktadır. 

Etken İçeriği: Baobab Yağı, Shea Yağı, Tatlı Badem Yağı, Argan Yağı, Portakal, Fas Gülü, Gece Açan Yasemin, Haiti Vetiveri, Altın Amber ve Musk Esansiyel Yağları.
Paylaş: