Makadamya Aromaterapi Süt Banyosu

Makadamya Aromaterapi ürünü, jakuzi veya küvet keyfiniz için özel hazırlanmış bir aromaterapi losyonudur. Küvetin su ile doldurulmasının ardından eklenen yeterli miktardaki terapi ile suyun süt kıvamına geldiğine ve ortamda muhteşem bir kokunun yayıldığına şahit olacaksınız. Terapi sonrası hem cildinizin pürüzsüz hale gelecek hem de teninizden yayılan büyüleyici koku ruhunuzu okşayacak.

Makadamya yağı, cilt için doğal bir nem kaynağıdır, yaşlanma çizgilerini azaltır. İçeriğinde bulunan bitkisel fitosteroller ve kateşin flavonoidleri cildi onarır ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirir. Cilt tarafından kolayca emilir ve yağlı bir tabaka bırakmaz. Kimyasal profili insan sebumuna (cildin yağ bezleri tarafından üretilen salgı) benzer. Ciltteki dolaşım problemleri, nem kaybı ve kırışıklıklar için tavsiye edilir. Makadamya Aromaterapi Süt Banyosu, hafif ve özel formülü ve hoş kokusu ile neme ihtiyacı olan cildinizin günlük bakım ritüelinizi tamamlarken içeriğindeki ışık yansıtıcı doğal minerallerle cildinizin ışıltısını arttırmayı destekler.

Kleopatra’nın güzellik sırrı Makadamya Süt Banyosu ile aromaterapik bir vücut bakım terapisi! Tüm cilt tipleri için uygundur.
Ürün Kodu: ES 1512
Natural Secret Ylang Ylang Aromaterapi Süt Banyosu 300 ml ambalajda satışa sunulmaktadır.

Etken İçeriği: Tatlı badem yağı, Ylang ylang, misk adaçayı esansiyel yağları.
Paylaş: